Busy do Niemiec Opolskie

Busy do Niemiec Opolskie – szybki i tani dojazd

Poszukują Państwo sprawdzonego środka transportu, aby wybrać się za zachodnią granicę? W takim razie z pewnością interesująca okaże się oferta Kama-Tour. Jesteśmy firmą dynamicznie rozwijającą się w branży przewozowej, która specjalizuje się w podróżach do Niemiec. Mamy opracowane najkrótsze, a zarazem bezpieczne trasy. Oznacza to, że możemy zaproponować konkurencyjnie niskie stawki za przejazd! (Jeździmy ponadto z Dolnośląskiego oraz Śląskiego)

Aby zagwarantować przejazd na odpowiednio wysokim poziomie, zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców. To dobrze zaznajomieni z trasami, odpowiedzialni i cechujący się wysoką kulturą osobistą przewoźnicy. Dzięki nim przekroczenie Odry odbywa się w jak najkrótszym czasie i zupełnie bezproblemowo. Lata spędzone w zawodzie przygotowały ich na wszelkie niespodzianki, które można spotkać podczas podróży – można więc być pewnym, że przejazd busem do Niemiec w opolskim województwie przebiegnie spokojnie i komfortowo.

Prosto do celu

Zależy nam, aby klienci firmy Kama-Tour oszczędzali nie tylko na koszcie podróży, ale również na czasie. Dlatego wszystkie przejazdy odbywają się w systemie door-to-door. W wolnym tłumaczeniu oznacza to po prostu podróż z wybranego punktu dokładnie pod wskazany adres.

Jak to wygląda w praktyce? Klient zamawiający usługę podaje dwa adresy, obejmujące miejscowość, ulicę oraz numer budynku: pierwszy jest początkiem trasy, a drugi – jego zakończeniem. Kierowca busa do Niemiec w Opolskim podjeżdża prosto pod konkretny adres, skąd zabiera pasażera lub pasażerów. Z kolei koniec podróży ma miejsce w punkcie wskazanym przez klienta. Może to więc być zarówno lotnisko, hotel, jak i dom na przedmieściach. Nie mamy żadnych z góry ustalonych adresów, które służą za przystanki. Usługa Kama-Tour dotyczy każdego miejsca u naszych zachodnich sąsiadów!

Wygodna i przyjemna podróż busami

Za komfort jazdy odpowiada nie tylko doświadczony kierowca, ale również pojazd, który przychodzi mu prowadzić. Z tego względu zdecydowaliśmy się na wysokiej klasy flotę pojazdów. Składają się na nie busy marki Opel Vivaro. Są one nowoczesnymi samochodami, dostosowanymi do wymogów przewozu osobowego za granicę.

Wyposażenie Opla Vivaro składa się z wygodnych i przestronnych foteli, które nie powodują uczucia zmęczenia nawet przy dłuższych trasach. Pojazdy posiadają: przyciemniane szyby, ułatwiające np. czytanie czy podziwianie widoków w bardzo słoneczne dni, sprawnie funkcjonującą klimatyzację, przydatną zwłaszcza w upalne lato, a także instalację 12V i 220V, dzięki której można podładować zabrane w podróż urządzenia mobilne, takie jak laptopy, tablety czy telefony. Wszyscy pasażerowie mogą skorzystać z dostępnego w busie darmowego Wi-Fi.

Ponadto nasi klienci nie muszą się martwić o bagaż. Pojemna przestrzeń ładunkowa pomieści wszystkie Państwa rzeczy. Posiadamy na wyposażeniu również lodówkę, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby na kilkugodzinną trasę wziąć ze sobą coś do jedzenia.

W trasę z dziećmi? Bez problemu!

Osoby z dziećmi często martwią się o to, czy wybranie się busem do Niemiec z opolskiego województwa jest dobrym pomysłem. Zdarza się, że firmy transportowe nie pozwalają nieletnim na korzystanie z dostępnych usług. W przypadku Kama-Tour nie trzeba się przejmować takimi ograniczeniami!

Należy jednak zadbać o to, aby transport odbył się zgodnie z prawem oraz podstawowymi zasadami bezpieczeństwa. Dlatego prosimy opiekunów dzieci do 12. roku życia (lub osiągnięcia 150 cm wzrostu) o zabranie ze sobą własnych fotelików i podstawek. Mocowaniem tych akcesoriów zajmą się już nasi kierowcy, którzy mają doświadczenie w przewozie dzieci.
Zwracamy też uwagę, że nastolatkowie do lat 16 nie mogą podróżować bez opiekuna. Nie mamy też aktualnie możliwości przewozu zwierząt, niezależnie od ich wielkości czy gatunku.

Bezpieczne busy do Niemiec w Opolskiem

Kwestię bezpieczeństwa traktujemy bardzo poważnie. Z tego też względu korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych tras, a nasi kierowcy stosują się do wszystkich zasad drogowych, bez wyjątku. Nie oznacza to jednak dłuższych czy mniej wygodnych tras – w Niemczech drogi są w znacznie lepszym stanie, prawo dopuszcza też wyższą prędkość pojazdów. Nie zwalnia to wprawdzie kierowców z zachowywania ostrożności. Gwarantujemy całkowicie bezpieczny i spokojny przejazd!

Każdy Opel Vivaro został wyposażony w nowoczesne pasy bezpieczeństwa, a stabilność pojazdu i jego zachowanie na drodze należą do ścisłej światowej czołówki. Niemniej przed każdym przejazdem sprawdzamy stan techniczny każdego elementu samochodu. Pozwala to uniknąć przykrych niespodzianek na trasie oraz eliminuje ryzyko zagrażających zdrowiu awarii. Nasi klienci wsiadają do zadbanych i regularnie przeglądanych busów. Pasażerowie na czas podróży są również objęci ubezpieczeniem NNW.

Okazyjne ceny dla stałych klientów

Dokładamy wszelkich starań, aby usługi firmy Kama-Tour były jak najbardziej atrakcyjne. W związku z tym oferta przewozów busami do Niemiec z opolskiego województwa należy do jednych z najtańszych w całym regionie! A dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy bogaty pakiet zniżek i promocji, które jeszcze bardziej zmniejszają koszt przejazdów. Aby otrzymać taki status, wystarczy często korzystać z naszych usług. Więcej informacji udzielają kierowcy oraz biuro obsługi. Płatności za transport przyjmujemy zarówno w złotówkach, jak i w Euro. Opłatę uiszcza się bezpośrednio u kierowcy lub przelewem na wskazane konto.

Szczegóły rezerwacji

Zamówiony bilet jest ważny przez 12 miesięcy, ale tylko na osobę, której dane zostały nam podane. Zmiana danych odbywa się telefonicznie lub mailowo. Rezerwacja terminu odbywa się wyłącznie po uprzednim kontakcie. Rezygnacje są możliwe, jednak prosimy o odpowiednio wczesne poinformowanie nas o tym. W przypadku rezygnacji do 5 dni przed wyjazdem, pobieramy płatność rzędu 50% wartości biletu, a na 24 godz. przed wyjazdem – 100%.

Jeśli interesują Państwa busy do Niemiec Opolskie województwo może skorzystać z naszej atrakcyjnej oferty. Zachęcamy do zarezerwowania wyjazdu! Wystarczy zadzwonić do nas lub napisać maila. Można również skorzystać z formularza zgłoszeniowego, zamieszczonego na naszej stronie. Podczas kontaktu z przyjemnością podzielimy się szczegółami usługi.