Przewóz paczek do Niemiec

Nasza firma oferuje profesjonalny przewóz paczek i korespondencji do Niemiec. Zapewniamy punktualną, bezpieczną i możliwie najszybszą realizację usług. Dysponujemy flotą nowoczesnych, w pełni sprawnych technicznie busów. Nasi kierowcy mogą poszczycić się wieloletnim  doświadczeniem w zawodzie oraz wysoką kulturą osobistą. Znakomicie znają trasy polskie i niemieckie, dzięki czemu z łatwością dostarczają paczki we wskazane miejsce.
Transport paczek odbywa się w systemie door-to-door. Paczka jest odbierana od nadawcy w województwie dolnośląskim, opolskim i śląskim, a następnie dostarczana pod wskazany adres na terenie Niemiec. To komfortowe i proste rozwiązanie pozwala klientowi zaoszczędzić cenny czas oraz pieniądze.
Przewozimy paczki lekkie (o wadze do ok. 10 kg), średniogabarytowe i przesyłki gabarytowe do kilkudziesięciu kilogramów. Do każdego klienta i zlecenia podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy korzystne ceny usług. Konkretny koszt przewozu paczek oraz korespondencji zależy od wagi i rozmiaru przesyłki.
WhatsApp Napisz do nas na WhatsApp